Prana Air cleaner Pro

14994,00
грн.

Компактні розміри пристрою доволяють розмістити його у бажаному місці. А задяки сучасному дисплею і стриманій палітрі очищувач стильно виглядатиме у кожному інтер'єрі. 


Керування очищувачем повітря Prana Air Clean Pro відбувається як через дисплей, так і пультом дистанційного керування.


Є 8 швидкостей роботи пристрою, при цьому шум від роботи приладу залишається на рівні 24 дБ.


Для комфорту користувачів передбачено спеціальні режими: авто; нічний; примусовий. Є можливість запустити таймер зворотнього відліку або захист від дітей. Читайте більше інформації про функції та режими нижче.

Характеристики
Режими та функції
Опис роботи

Характеристики

Рівень шуму: 24

Гарантія: 24 місяці

Спосіб очищення: іонізація, ультрафолетове випромінювання

Спосіб зволоження: традиційний (холодне випаровування)

Фільтри: НЕРА фільтр, низькотемпературний каталізатор, аніонний фільтр, попередньої механічної очистки, вугільний, УФ лампа

Енергоспоживання: до 95 Вт*год

Рекомендована площа приміщення: від 51 до 60 м2

Кількість швидкостей: 8

Повітряний потік: 488 м3*год

Об'єм резервуара для води: 1 л

whd: 400x620x230

Weight: 10g

Режими та функції

Режим Авто — базовий і найчастіше використовуваний. Його принцип полягає у постійному відстежуванні якості повітря спеціальним датчиком. На основі отриманих даних пристрій без людського втручання визначає оптимальну швидкість роботи двигуна. Його призначенння якомога швидше утилізувати шкідливі для дихання речовини та привести показники повітря внорму.


Перевести очищувач в ручний режим роботи можна змінивши швидкість потоку повітря. Для ввімкнення режиму Авто потрібно послідовно ввімкнути кнопки Живлення і Авто.


Примусовий режим. Його використовують щоб максимально швидко очистити повітря. Швидкість тут налаштовується вручну, адже очищувач не перемикатиметься на меншу чи більшу швидкість автоматично. Так само можна вручну ввімкнути стерилізацію або іонізацію, або їх вимкнути.

Щоб перевести пристрій в цей режим потрібно послідовно ввімкнути кнопки Живлення і Швидкість потоку (обравши бажану).

Нічний режим можна налаштувати і при режимі авто і при примусовому режимі. При його активації очищувач працюватиме на першій швидкості і з мінімальним шумом. Якщо ввімкненно режим авто, то пристрій самостійно перейде в режим сон коли отримає сигнал світлочутливого датчика про те, що наступила ніч. Решта функцій не підтримуватимуються.

Щоб нічний режим увімкнувся потрібно натиснути кнопку Сон. Через 5 секунд пристрій почне працювати у цьому режимі. Щоб його вимкнути потрібно повторно натиснути кнопку Сон.

Таймер зворотнього відліку активується коли налаштовані необхідні функції, режими і обрано час роботи очищувача.

Дитячий замок. Ця функція захищає здійсненні налаштування від випадкового натискання домашніми улюбленцями чи дітьми. При неакуратному поводженні та подальшому падінні очищувача — робота зупиниться.

Для активації цієї функції потрібно натиснути кнопку Блокування від дітей коли пристрій працює. Усі кнопки будуть одразу заблоковані. Щоб вийти з нього необхідно потримати цю ж кнопку протягом 5 секунд. 

Опис роботи

Коли повітря потрапило в пристрій, воно проходить 6-крокове очищення такими чином:

Первинний фільтр очищення
Фільтр-решітка з алюмінієвого сплаву є першою перешкодою для забрудненого повітря. Він затримує елементи більші 5 мкм (пил, пилок, леткі речовини). Цей фільтр необхідно чистити мінімум двіччі на місяць. Зробити це можна пропилососивши його або промивши під водою. Опісля ретельно просушити його, але так щоб на нього не потрапляло пряме сонячне проміння.

Фільтр низькотемпературної каталізації
Він виготовлений з вогнетривких, нетоксичних матеріалів, що не піддаються впливу корозії. Цей фільтр спрацьовує каталізатором під час контролю забрудненості повітря, без застосування високого тиску, високої температури чи УФ-променів. Цей фільтр необхідно чистити мінімум двіччі на місяць пропилососивши його. при очистці цього фільтру заборонено використовувати воду.

Антибактеріальний фільтр

Це бавовняний фільтр, що містить гранули активованого вугілля і антибактеріальну речовину. Він поглинає частинки діаметром 5 мкм та знищує до 99% мікробів у повітрі. Очистити фільтр можна провітривши його в добре вентильованому приміщенні. При цьому не можна щоб на нього потрапляли прямі сонячні промені чи вода. Робити це протрібно мінімум двіччі на місяць.


НЕРА-фільтр

Фільтр затримує частинки діаметром 0,3 мкм, пил, дим, інші токсичні елементи, що проникли через попередні фільтри. Разом із багатофункціональним фільтром очищує повітря від пилу, цвілі, алергенів і домішок, діаметр яких більше 20 нанометрів. Рекомендації щодо його чистки такі ж як до антибактеріального фільтра.


УФ-стерилізація

Унікальність знезараження повітря УФ-променями з довжиною хвилі 365 нанометрів полягає в знищенні всіх можливих мікробів в повітрі і на поверхняхта усуненні неприємних запахів. Також фільтр насичує повітря аніонами.


Аніонний фільтр

Аніони, що створюються УФ-стерилізатором в повітрі, мають негативний заряд. А всі чужорідні елементи в повітрі мають позитивний заряд. Завдяки природному фізичному процесу поглинання аніонами позитивно заряджених частинок, відбувається досконала фільтрація повітря, адже чим менше за розміром сторонні домішки, тим швидше на них реагують аніони і поглинають їх, забезпечуючи таким чином останню, найвищу ступінь очищення повітря.Інші покупці також цікавляться
Made on
Tilda