Prana - 200 C Standart

Standart
14508,00
грн.
Рекуператор Prana - 200 C Standart — призначений для примусової вентиляції невеликих приміщень, рекомендовано до 120 м². Пристрій можна використовувати для приміщень різного побутового та комерційного призначення. Зазвичай їх обирають для вентиляції офісу, лікарень, шкіл, спортзалів, басейнів, церков і ін. Ми радимо встановлювати рекуператори 200 С, якщо у приміщенні важливий рівень шуму, можливість регулювати приплив/витяжку, монтаж лише у стіну, просте керування.

Рекуператор оснащений такими функціями та можливостями: міні догрів; зимовий режим; таймер сну. У чому їх крутість розписано нижче. 

Роздільне керування двигунами дозволяє швидше наповнити кімнату свіжістю або видалити використане повітря. Відколи двигуни замінили на потужніші 24 В, робота рекуператора стала ще тихіша. На нічному режимі шум не сягає більше 14 Дб. 

Керувати роботою можна пультом (входить в базовий комплект) або через мобільний додаток Prana Remote Control. Завантажити можна через Google Play і Apple Store. Підключитися до рекуператора можна через wi-fi чи bluetooth.

Діаметр робочого модуля без термоізоляці: 200 мм

Діаметр робочого модуля з термоізоляцією: 210 мм

Діаметр монтажного отвору: 215 мм

Довжина робочого модуля: 500 мм

Рекомендована площа приміщення: до 120 м2

Обсяги повітрообміну при рекуперації: приплив - 185; витяжка - 177; у режимі «НІЧ» / мінімально - 21

Енергоспоживання: від 4 до 91 Вт*год

Ефективність рекуперації: до 93 %

Made on
Tilda