Побутові рекуператори Prana— це безпека у вашому домі

  • контролює вологість
  • видаляє віруси і мікроби
  • працює без шуму та протягів
Замовте дзвінок
Менеджер зателефонує вам протягом 10 хв
Що станеться коли ви встановите   рекуператор Prana?
Ефект буде відчутним вже наступного дня
Моментальне видалення запаху та шкідливих речовин
Завдяки рекуператору використане повітря постійно замінюється свіжим з вулиці. Тому небезпечні запахи фарби, кухні, хімічних засобів не встигаються поширюватися у приміщенні. Так діти та дорослі дихають з користю.
Безпечне та економне провітрювання
Завдяки мідному теплообміннику рекуператор підігріває повітря взимку та охолоджує влітку. Ввімкнувши спеціальний нічний режим працює тихіше ніж мухи літають. При цьому споживаючи від 4 Вт/год. І всі вікна закриті.
Контроль показників повітря
Дисплей рекуператора має датчики температури, вологості, атмосферного тиску, парникових газів (CO2 eq), якості повітря (tVOC). Якщо ці показники в нормі, то цвілі, грибка, запотілих вікон і неприємного запаху не буде.
Свіже повітря без вірусів та мікробів
Мідь має антисептичні властивості, тому знезаражує повітря від вірусів та мікробів. Спеціальні фільтри зупиняють проникнення алергенів. А так як, пристрій працює 24/7, то навіть протягом сну ви дихатимете свіжим повітрям.

Так працюють побутові рекуператори Prana

Це вентиляційна установка, в якій по обидва боки є два вентилятори, які обертаються у протилежні сторони. Відповідно припливне і витяжне повітря рухаються одночасно різними каналами одне назустріч іншому не змішуючись.

Важливо, що при видаленні відпрацьованого повітря з приміщення видаляється зайва волога, яка є найбільшим ворогом будь-якої споруди. Через надмірну вологість з’являється пліснява та грибок на стінах, потіють вікна.

Зручне керуванння роботою приладу здійснюється за допомогою пульта або додатку для смартфону.
принцип роботи припливно-витяжної вентиляції прана
Варіанти побутових рекуператорів
Маленька галерея
Рекуператори у домівках наших клієнтів — справжній острівок безпеки
Made on
Tilda