Рекуператори Prana— це ідеальний мікроклімат 24/7
Забудьте про масивні повітропроводи, запотілі вікна та "важке" повітря.
Замовте дзвінок
Менеджер зателефонує вам протягом 10 хв

Вам підійде напівпромислова вентиляція якщо

У приміщенні велика кількість людей одночасно
Часто це бенкетні зали ресторанів, церкви, басейни, спортзали, лікарні, коридори громадських закладів, офіси, заклади освіти і ін. В місцях скупчення людей вентиляція Prana допомагає запобігти поширення вірусів та мікробів.
Потрібна потужність і краса. Одночасно.
Напівпромислова серія це повноцінна вентиляція приміщення без повітропроводів. Додатково обравши фарбування у бажаний колір рекуператор Prana стане й зовсім непомітним.
Хочеться щоб без шуму, протягів та затратного енергоспоживання
Завдяки мідному теплообміннику рекуператор підігріває повітря взимку та охолоджує влітку. Ввімкнувши спеціальний нічний режим працює тихіше ніж мухи літають. При цьому споживаючи від 4 Вт/год.
Важливо контролювати параметри повітря
Дисплей рекуператора має датчики температури, вологості, амтмосферного тиску, парникових газів (CO2 eq), якості повітря (tVOC). Якщо ці показники в нормі, то цвілі, грибка, запотіліих вікон і не неприємного запаху не буде.

З рекуператором Prana ви отримуєте

Вікна без конденсату
Ще й стіни без цвілі та грибка. Це тому, що рекуператор нормалізує рівень вологи у приміщенні. А саме вона є причиною виникнення запотілих вікон і почорнівших стін.
Моментальне видалення запаху та шкідливих речовин
Завдяки будові рекуператора використане повітря постійно замінюється свіжим з вулиці. Тому специфічні запахи фарби, кухні, хімічних засобів не встигаються поширюватися у приміщенні. Так діти та дорослі дихають з користю.
Повітря без вірусів і мікробів
Рекуператор Prana знежаражує повітря від вірусів та мікробів. Все завдяки антисептичним властивостям міді. Саме з неї зроблено серце пристрою — теплообмінник.
Робота без шуму та протягів
Рівень шуму на відстані 3 м за максимальних режимів роботи не перевищує 50 дБ. Тому пристрій нечутний під час сну та відпочинку.
Заощадження коштів і взимку, і влітку
Завдяки властивостям міді витяжне повітря віддає тепло припливному. Так взимку повітря з вулиці потрапляє у кожне приміщення підігрітим до кімнатної температури. Влітку це допомагає зберігати природню прохолоду. ККД напівпромислових рекуператорів Prana до 93 %.

Так працюють напівпромислові рекуператори Prana

принцип роботи вентиляції прана

Варіанти напівпромислових рекуператорів

Маленька галерея
Рекуператори для наших клієнтів — справжній острівок безпеки
Made on
Tilda